Kantoor

Home Kantoor

Ons kantoor bestaat uit een team van enthousiaste medewerkers, allen reeds met een bagage aan ervaring blijven zij permanent bijscholen en hun kennis actualiseren.

Els Schenkels

Functie:
Accountant - belastingconsulent, kantoorverantwoordelijke
E-mail:
els@ekwadraat.info
Bereikbaar op:

Maandag-donderdag (9.00-17.30)
Vrijdag (9.00-16.00)
's avonds en zaterdag op afspraak

Ellen Van de Wiele

Functie:
Accountant - belastingconsulent
E-mail:
ellen@ekwadraat.info
Bereikbaar op:

Maandag-donderdag (8.00-17.30)
Vrijdag (8.00-15.00)
's avonds en zaterdag op afspraak

Simonne Iemants

Functie:
Belastingconsulent
E-mail:
simonne@ekwadraat.info
Bereikbaar op:

Maandag, donderdag (8.30-16.00)
Dinsdag (8.30-17.30)
Woensdag (8.30-12.30)Vrijdag (8.30-15.30)

Nancy Mollen

Functie:
Secretaresse - administrator
E-mail:
nancy@ekwadraat.info
Bereikbaar op:

Maandag (8.00-16.30)
Dinsdag en vrijdag (8.00-16.00)
Donderdag (8.00-17.30)

Inge Borgmans

Functie:
Assistent boekhouding
E-mail:
inge@ekwadraat.info
Bereikbaar op:

Maandag en dinsdag (8.00-14.00)
Woensdag (8.00-17.30)
Donderdag en vrijdag (8.00-12.30)

Nathalie Van Gorp

Functie:
Stagiair-accountant
E-mail:
nathalie@ekwadraat.info
Bereikbaar op:

Maandag (8.00-17.30)
Dinsdag, donderdag en vrijdag (8.00-16.00)
Woensdag (8.00-15.00)

Naar top